Volné pracovní místo  Zkušený PHP vývojář pro web

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Mladá rychle rostoucí společnost s velkým potenciálem by ráda do svého přátelského týmu přijala nového kolegu/kolegyni na pozici PHP vývojáře.<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> vývoj komplexní a netradiční webové aplikace</li>
<li> analýza SW, návrh změn a jejich implementace</li>
<li> testování naprogramovaných funkcí</li>
<li> dokumentace</li>
<li> údržba systémů</li>
<li> integrace informačních systémů a služeb</li>
<li> úzká spolupráce s celým IT týmem i ostatními odděleními (marketing, zákaznická podpora)</li>
</ul>

Požadujeme

Do týmu hledáme technicky vyzrálého a stabilního kolegu, který má zájem o dlouhodobé zaměstnání.<br/>
<ul>
<li> min. 3 roky zkušeností s vývojem webových aplikací v PHP</li>
<li> výborná znalost HTML5, CSS3, Javascript podmínkou</li>
<li> zkušenosti s Linux OS, Apache, MySQL</li>
<li> znalost HTTP, DNS, CDN, cloudové služby, rychlost načítání webů</li>
<li> angličtina alespoň pasivní pro porozumění textu i mluveného slova</li>
<li> nadšení pro vývoj web aplikací</li>
<li> týmový hráč schopný pracovat i samostatně</li>
<li> stabilní, zodpověný a loajální</li>
</ul>
<br/>Pro posouzení Vaší praxe, prosím, zašlete Vaše portfolio prací.

Nabízíme

<ul>
<li> mladý stabilní tým</li>
<li> místo práce v centru Brna</li>
<li> práce s moderními technologiemi</li>
<li> neformální akce (sportovní aktivity, společné snídaně, teambuildingy...)</li>
<li> kurzy angličtiny</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".