Volné pracovní místo  ZKUŠENÝ VEDOUCÍ VÝROBY VE STROJÍRENSTVÍ (od 60.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jste ostřílený plánovač výroby, člověk s přirozenou autoritou a časově flexibilní? Máte dlouhodobé zkušenosti s obráběním kovů a všemi výrobními postupy, které obsahují? Ovládáte angličtinu na takové úrovní, že můžete podávat reporty zahraničnímu řediteli společnosti? Chcete, aby Vaše schopnosti a znalosti byly adekvátně odměněny a doceněny a pracovat pro stabilní, perspektivní a prosperující společnost? Pak máme pro Vás jedinečnou pracovní nabídku na pozici "Vedoucí výroby ve strojírenství".

Náplň práce:* plánování výroby a vedení všech zakázek ve své divizi
  • vedení týmu 30-ti zkušených CNC obraběčů
  • 80% času pohyb ve výrobě a kontrola nad průběhem ve výrobě
  • práce v jednosměnném režimu + 1x týdně odpolední směna
  • místo výkonu práce: Brno - město

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství
  • odborné znalosti v oblasti obrábění (frézování, soutružení, broušení, honování)
  • výborná orientace v technických výkresech a technologických postupech
  • AJ na komunikativní úrovni
  • manažerské schopnosti a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 80 Kč stravenky
  • stabilní zázemí perspektivní společnosti
  • další bonusové výhody firmy