Volné pracovní místo  Zodpovědný projektant ÚT / CHL / VZT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, který se zabývá inženýrskou a projekční činností, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Zodpovědný projektant ÚT / CHL / VZT

Náplň práce:
a) Tvorba dokumentace
tvorba technického řešení
zpracování projektové dokumentace převážně v oblasti ÚT / CHL / VZT
vytváření dokumentace ve všech projekčních stupních (studie, územní řízení, stavební povolení, výběr zhotovitele, prováděcí projekt)
zajišťování technické podpory inženýringu
předjednání způsobu připojení na distribuční soustavu tepla
koordinace s ostatními profesemi, požadavky na ostatní profese

b) Řízení projektu
sledování předmětu plnění
účast na KD projektu
průběžné získávání podkladů od ostatních profesí
průběžná kontrola časového harmonogramu akce vůči HIP a PM
evidence změn projektu a vytváření podkladů pro HIP a PM pro jejich uplatnění u objednatele

Nabízíme:
zázemí prosperující společnosti
kreativní a různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
velmi dobré platové ohodnocení
možnost seberealizace a profesního růstu
moderní neformální pracovní prostředí

Požadujeme

SŠ/VŠ stavební / strojní specializace TZB
min. 3-5 let praxe s projektováním v oblasti vnitřních rozvodů TZB
schopnost pracovat samostatně a odpovědně
zkušenost v projektových činnostech hlavně buillding
znalost práce na PC – MS Office
výborná znalost práce s CAD produkty (AutoCAD, Revit)

velkou výhodou je zejména znalost v oblastech:
výpočet tepelných zisků a ztrát
návrh instalací TZB pro kancelářské budovy, hotely, bytové a polyfunkční objekty
NJ nebo AJ výhodou

Nabízíme

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Vaše životopisu na adresu použijte odpovědní formulář a do předmětu mailu prosím uvádějte značku 24522/FIŠ

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. . Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě