Volné pracovní místo  *OPERÁTOR/OPERÁTORKA KOVACÍ LINKY (KOVÁŘ/KOVÁŘKA)

Firma ALPER a.s.
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 28 000–33 000 Kč / měsíc

CZ-ISCO 72210. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Redková, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář Pracovní doba: třísměnný provoz, ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod., noční 22:00-6:00 hod. Pracoviště: Vrahovická 4530, Prostějov.
Požadujeme: vzdělání technického směru výhodou, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav (těžká práce v horkém provozu), dobrý přístup k práci, zodpovědnost.
Náplň práce: obsluha kovací linky, výměna zápustkového nářadí, měření vyráběných výkovků.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, možnost dalšího vzdělávání, firemní školení, možnost seberealizace a rozvoje, mimořádné bonusy za produktivitu, příspěvek na stravování, adaptační příspěvek, příspěvek na lázeňský pobyt, příspěvek pro děti zaměstnanců.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku *OPERÁTOR/OPERÁTORKA KOVACÍ LINKY (KOVÁŘ/KOVÁŘKA)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Marcela Redková z ALPER a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku *OPERÁTOR/OPERÁTORKA KOVACÍ LINKY (KOVÁŘ/KOVÁŘKA)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.