Volné pracovní místo  *Pracovník/ice marketingového oddělení

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní úvazek: plný nebo zkrácený;

Náplň práce: Plnění a kontrola obsahu webové prezentace české i anglické verze e-shopu a webu
Tvorba webové prezentace, tvorba textů, zajištění překladu textů
Správa a rozvoj firemního webu, e-shopu
Vytváření textového obsahu reklamních sdělení, analýza funkčnosti
Emailové kampaně - jejich plán, vytváření šablon, rozesílání, vyhodnocení
Kampaně na sociálních sítích - příprava, realizace, vyhodnocení efektivnosti

Požadujeme: Znalost práce v MS Office, HTML
Znalost AJ - komunikativní slovem i písmem
Grafické a estetické cítění, tvůrčí přístup, logické myšlení
Výhodou znalost e-commerce a přehled v aktuálních trendech
Samostatnost, pečlivost, aktivní přístup, komunikační dovednosti

Nabízíme: Motivující finanční ohodnocení, možnost bonusů, profesního vzdělávání a další firemní benefity
Profesionální zázemí a perspektivní práci v dynamické české společnosti
Osobní přístup a přátelská firemní kultura menší společnosti

1 týden dovolené navíc, příspěvek na stravování

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 16:00

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné

Benefity

  • Jiné výhody - 1 týden dovolené navíc, příspěvek na stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 22.3.2024