Volné pracovní místo  "TECHNIK" TECHNICKÉHO ÚSEKU - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 33 000–38 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky: praxe ve stavebnictví.
Vzdělání: vzdělání ÚSO s maturitou stavebního směru.
Další požadavky: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. "B", komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost.
Náplň práce:
" sledování technického stavu družstevních domů v terénu,
" zabezpečování servisní činnosti v oblasti provozu družstevních domů,
" vedení agendy bytových domů,
" výkon technického dozoru stavebníka,
" údržba správní budovy družstva a vozového parku,
" vyřizování objednávek na opravy bytových domů,
" vyřizování reklamací,
" evidence a likvidace faktur za provedené práce a další činnosti spojené s provozem bytových domů.
Nabízíme: jednosměnný provoz, práce na hlavní pracovní poměr, stravenkový paušál, pět týdnů dovolené, pět dnů zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění a ostatní benefity ze sociálního programu.

Přihlášky se strukturovaným životopisem a s kopií dokladu o dosaženém vzdělání v oboru nám zasílejte na email: použijte odpovědní formulář Nástup dle dohody.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění ,stravenkový paušál

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku "TECHNIK" TECHNICKÉHO ÚSEKU - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Rudolf Hanzal z Stavební bytové družstvo Prachatice sídlo Husinec

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku "TECHNIK" TECHNICKÉHO ÚSEKU - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.