Volné pracovní místo  Administrativní asistent/ka v dopravě

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–28 000 Kč / měsíc

Máte drive, selský rozum, smysl pro humor a optimismus na rozdávání? Máte rád/a pořádek a systém v administrativě a schopnost dotahovat úkoly do konce? Chcete pracovat v příjemném kolektivu, co si na nic nehraje? Měl/a byste chuť se vypracovat na pozici dispečera? Potom jste to právě VY, koho hledáme.
Náplň práce:
  • administrativní činnost (tvorba a kontrola zakázek/objednávek, archivace dokumentů, třídění pošty a kontrola správnosti dokladů, ad hoc úkoly, apod), dispečerská činnost (pomoc hlavní dispečerce)
  • práce ve firemních/dopravních systémech
  • komunikace se zákazníky a dopravci
  • zástup dispečerky/fakturantky v případě nepřítomnosti
Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti na administrativní pozici (min. 1 rok), v dopravě či spedici výhodou
  • analyticé myšlení a selský rozum podmínkou
  • výborné komunikační dovednosti, vysokou míru samostatnosti, spolehlivosti, administrativní pečlivost podmínkou
Nabízíme:
  • zázemí stabilní české společnosti fungující od roku 2013
  • práci na hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku na 6 hodin denně
  • "pet friendly" office
  • nástup dohodou
První kontakt e-mailem

Benefity

  • Jiné výhody - stravenkový paušál

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.2.2024