Volné pracovní místo  Administrativní podpora oddělení projektového řízení

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Váš profil:
  • předchozí zkušenosti s administrativou, především zpracováním podkladů v MS Excel
  • výhodou orientace v oblasti stavebnictví nebo elektrotechniky
  • aktivní znalost AJ, NJ výhodou, nikoliv podmínkou
  • proaktivní přístup, komunikativnost a pečlivost

Co bude Vaším úkolem:
  • administrativní podpora oddělení projektového řízení pro FVE a nemovitosti
  • příprava smluv, podkladů a formálních dokumentů pro jednání, zpracování zápisů a prezentací
  • dohled nad plněním a aktualizace krátkodobý i dlouhodobých plánu projektů
  • koordinace činností údržby a oprav
  • reporting vedení společnosti
  • komunikace s externími i interními partnery

Nabízíme:
  • pracovní příležitost i pro šikovného absolventa
  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
  • profesní růst
  • dotované stravování
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.10.2023

Máte zájem o nabídku Administrativní podpora oddělení projektového řízení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Romana Malá z Solar Development s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Administrativní podpora oddělení projektového řízení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.