Volné pracovní místo Administrativní podpora studijního oddělení

7.10.2016
ŠKODA AUTO VŠ o.p.s.
Místo pracoviště
Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav II, 293 01, Mladá Boleslav
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Na Karmeli poslat email Mladá Boleslav 1
Prvotní kontakt: emailem: poslat email

Požadujeme:

  • Komunikativnost, flexibilitu
  • Dobrou znalost MS Office
  • Zkušenost z vysokoškolského prostředí výhodou

Náplň práce:

  • Administrativní podpora studijního oddělení
    • Organizace akcí studijního oddělení
    • Zpracovává analýzy a souhrnné informace k záležitostem studentů

Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, příjemné pracovní prostředí.

Podobné nabídky práce

PRODUKTOVÝ MANAŽER - CNC (25.000 - 35.000,- Kč)
Máte technické vzdělání a domluvíte se anglicky? Pracoval/a jste již na pozici spojené s CNC stroji a nebojíte se komunikace se zákazníky? Hledáte různorodé a zajímavé pracovní uplatnění ve společnosti, která je špičkou ve svém o ...
Advantage Consulting, s.r.o. Středočeský kraj Plný úvazek
týden
PRODUKTOVÝ MANAŽER - klimatizace
Ref. č.: 2-30-217889. Prestižní mezinárodní společnost působící v oblasti chladírenského průmyslu hledá zkušeného kandidáta na pozici:<br/> <br/>PRODUKTOVÝ MANAŽER<br/> <br/>Vašim úkolem bude:<ul> <li> Produktový management z hled ...
Grafton Recruitment s.r.o. Středočeský kraj Plný úvazek