Volné pracovní místo  Administrativní pracovník, fakturant

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 500 Kč / měsíc

Společnost zabývající se distribucí doplňků stravy do zemí EU přijme do svého kolektivu novou posilu na pozici Administrativní pracovník/pracovnice.
Náplň práce:
  • faktury přijaté, vydané, bankovní operace - příprava podkladů pro externí účetní;
  • objednávky stravenek, agenda cenin, datová schránka, komunikace s úřady;
  • vedení docházky, příchozí a odchozí pošta;
  • práce na PC, emailová a telefonická komunikace s klienty a obchodními partnery.

Co požadujeme:
  • znalost MS Office,
  • zodpovědnost a pečlivost,
  • chuť do práce a příjemný přístup,
  • znalost účetního systému Pohoda výhodou,
  • znalost AJ výhodou.

Co nabízíme:
  • jednosměnný provoz,
  • stravenky a odměny z obratu,
  • veselý mladý kolektiv,
  • slevy na produkty,
  • práci v příjemném prostředí v Brně - Bosonohách.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.7.2016 do 31.8.2017