Volné pracovní místo  administrativní pracovník/pracovnice v oblasti logistiky a obchodu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání; samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, vhodné i pro absolventy, znalost ANJ vítána, znalost práce na PC, praxe na obdobné pozici výhodou
Pracovní náplň:
zpracování a evidence poptávek a nabídek, vedení agendy jednotlivých odběratelů, příjem a potvrzování objednávek, zadávání objednávek do výroby, další pracovní činnosti s tím spojené
Nabízíme:
smlouvu na dobu neurčitou, měsíční bonusy nad rámec mzdy (osobní ohodnocení + docházkový bonus), 25 dní dovolené, dotované závodní stravování (44,- Kč za jídlo), 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i jejich rodiny, práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí
Kontakt:
Lucie Řeřichová, použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář
TECNOCAP s.r.o., IČ použijte odpovědní formulář , Střížovice 67, 378 53 Strmilov

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku administrativní pracovník/pracovnice v oblasti logistiky a obchodu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Řeřichová, HR asistentka z TECNOCAP s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku administrativní pracovník/pracovnice v oblasti logistiky a obchodu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.