Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/pracovnice

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–27 000 Kč / měsíc

Společnost Clever Energies s.r.o.hledá do svého kolektivu šikovného kolegu na administrativní výpomoc pro Back Office.
A co budete dělat?
  • Příprava, kontrola, zpracování smluv a jejich zadávání do IS
  • Tvorba cenových nabídek
  • Starost o administrativní práci ve svěřeném úseku
  • Příprava podkladů ,pravidelný reporting, spolupráce s účetním oddělení
  • Péče o stávající klienty
Očekáváme:
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Ochotu učit se nové věci
  • Samostatnost a aktivitu, zodpovědnost, pečlivost
  • Chuť dělat kvalitní práci, klidně i puntičkář
  • Vstřícnost a flexibilitu
  • Výpis z trestního rejstříku
Od nás můžete očekávat:
  • Příjemné a přátelské prostředí
  • Zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci
  • Zvýhodněné firemní produkty
  • Zajímavé akce a benefity
  • Odborná školení zdarma
  • Profesionální IT systém
V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy na email:
použijte odpovědní formulář
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 15:00).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2024 do 31.8.2026

Máte zájem o nabídku Administrativní pracovník/pracovnice?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tereza Skálová z Clever Energies s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Administrativní pracovník/pracovnice

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.