Volné pracovní místo  Administrativní pracovník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Komunikace převážně se zahraničními klienty, poskytování všeobecných informací o výrobcích
Příjem a realizace zakázek obdržených od klientů dle přidělených teritorií
Realizace námořní přepravy
Asistence a podpora Area Manažerům v rámci obchodní strategie
Kontrola platební morálky klientů
Požadavky:
Středoškolské vzdělání
Aktivní AJ + další světový jazyk (FJ výhodou)
PC, SAP výhodou
Komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, flexibilita, vstřícné jednání
Zaměstnavatel nabízí podnikové stravování, dovolenou navíc, další plat
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo telefonicky na čísle: použijte odpovědní formulář .

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Francouzština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016