Volné pracovní místo  Administrativní pracovník

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu: Bečovská 939, Uhříněves, 104 00 Praha 114
Kontakt: Křížová Ivana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Do svého týmu hledáme administrativní podporu pro autoservis a odtahovou službu s nástupem od 18.7.2016.

Náplň práce:
  • spolupráce s externí učetní – vystavování faktur, komunikace s klienty
  • kontrola podkladů odtahové služby, příprava a zajišťování potřebných dokumentů
  • řešení pojistných událostí za klienta
  • administrativní podpora přijímacího technika
  • zajišťování kancelářských potřeb, pošty

Naše požadavky:
  • samostatnost a pečlivost
  • základní znalosti MS Office (Excel, Word)
  • schopnost si práci dobře zorganizovat a naplánovat
  • příjemné vystupování a komunikativnost

Nabízíme:
  • zaškolení na pracovní pozici
  • různorodou práci v přátelském a neformálním prostředí
  • pevnou pracovní dobu Po-pá
  • 4 týdny dovolené

Své životopisy posílejte na uvedený e-mail.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC - základní znalost Excel, Word
  • Jiné - samostatnost, pečlivost, smysl pro organizaci práce

Benefity

  • Jiné výhody - zaškolení na pracovní pozici

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.7.2016