Volné pracovní místo administrativní pracovník/ce / účetní

12.8.2016
Sang Lab - klinická laboratoř, s.r.o.
Místo pracoviště
Bezručova 1098/10, Karlovy Vary, 360 01, Karlovy Vary
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Kontakt: objednat předem e-mailem: poslat email
Pracovní doba: 7–15.30 hod.
Min. SŠ vzdělání ekonomického směru, 3 roky praxe
Náplň práce:

  • vyúčtování pojišťoven v ambulancích, v laboratoři
  • opravy pojišťoven
  • správa smluv se zdravotními pojišťovnami vč. příloh
  • správa smluv s dodavateli
  • vedení agendy odpadů – zajištění řádné evidence odpadů v souladu s platnými právními předpisy, zajištění včasného a řádného podání hlášení o produkci nebezpečného odpadu společnosti, udržování identif. listů, štítků na kontejnery apod. v aktuálně platné podobě, sledování změn v zákonech a jejich zavádění do praxe
  • vedení účetnictví (nikoliv daňové evidence), mzdové účetnictví
  • běžná administrativa firmy – roztřídění došlé pošty, doporučená pošta, kompletace dokladů pro zavádění do účetnictví
  • controlling

Podobné nabídky práce

všeobecná účetní - práce 2 až 3 dny v týdnu
Kontakt: předem telefonicky, e-mailem domluvit schůzku: <!--poslatEmail--> Práce na 2 až 3 dny v týdnu. Pracovní doba: pružná.
Golden appel cz s.r.o. T. G. Masaryka 894/28, Karlovy Vary Plný úvazek, Brigády
týden
finanční účetní
Kontakt: telefonicky denně 8.00 - 11.30 a 13.00 - 15.00, e-mailem: <!--poslatEmail--> Požadavky: - Praxe v účetnictví min. 2 roky - Velmi dobrá znalost MS Office - Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, bezúhonnost - Profesioná ...
NEMOS PLUS s.r.o. U Nemocnice 1161, Ostrov Plný úvazek
aktivní
samostatná/ý účetní (ekonom/ka)
Kontakt: předem telefonicky pá-ne 8.00 - 19.00 hod. Znalost účetnictví, daní z příjmů, mezd. Vhodné i pro OZP. Vhodné pro ženy. Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod. Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie, společenské akce. ...
A.P.S.A. ChD, s.r.o. náměstí Jiřího z Poděbrad 58, Touži... Plný úvazek