Volné pracovní místo Administrativní pracovník/ce, pokladní

16.9.2016
OKAY s.r.o.
Místo pracoviště
Dobrovského 3680, Frýdek, 738 01, Frýdek-Místek
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Turnusové služby

Pro naši nově otevíranou prodejnu ve Frýdku-Místku hledáme šikovné kolegy a kolegyně na pozici:
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / POKLADNÍ

Náplň práce:

  • práce na pokladně, markování
  • telefonická a e-mailová komunikace se zákazníky
  • poskytování informací
  • prodej

Požadujeme:

  • zodpovědnou práci na pokladně
  • znalost práce na PC
  • příjemné vystupování
  • komunikační schopnosti a orientaci na zákazníka
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • perspektivní a stabilní práci
  • motivující platové ohodnocení
  • zázemí silné expandující společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • nástup na začátku října

Výběrové řízení na Vámi vybranou pozici se bude konat ve čtvrtek 22. 9. 2016 od 9:00 do 17:00 hod. (přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí) v prostorách Restaurace Vlasta, Dobrovského 1947, Frýdek – Místek.

S sebou si, prosím, přineste životopis s fotografií. Není nutné se předem ohlašovat.

Těšíme se na Vaši účast!