Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/ce v nákupu

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní doba: Po-Pá pružná pracovní doba

Náplň práce:
  • vedení poptávkových řízení
  • vystavování objednávek a kontrola dodržování smluvených podmínek při dodávkách výrobních komponentů
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe v technickém nákupu nebo prodeji výhodou
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC - MC Office
  • zodpovědnost, samostatnost, důslednost
  • komunikační a vyjednávací schopnosti
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
Nabízíme:
  • důkladné zapracování
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • profesní růst
  • firemní benefity (stravné, dopravné, penzijní připojištění aj.)

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní pojištění
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravenky
  • Zvláštní prémie - prémie dle kvality odvedené práce

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016