Volné pracovní místo  Administrativní prodavač/ka s PC

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 12 100–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Chválkovická 48, Olomouc.
Náplň práce: každodenní komunikace se zákazníky; zpracování cenových nabídek a podkladů pro zákazníka; zpracování objednávek; logistika zakázek; fakturace, řešení reklamací; obchodní a účetní agenda.
Požadujeme: uživatelská znalost PC (MS Office - Excel, Word, PowerPoint, Outlook), internet; velmi dobré organizační a komunikační schopnosti; příjemné a profesionální vystupování; vysoké pracovní nasazení, aktivní a samostatný přístup k práci, pečlivost; odolnost vůči stresu; časovou nezávislost.
Výhodou je: znalost účetního programu POHODA - zejména tvorba faktur, výdejky, příjemky, adresář; zkušenost s jednáním se zákazníky (telefonicky i osobně); aktivita prodeje.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí; samostatnou, pestrou a zajímavou práci; jednosměnnou pracovní dobu. Mzda: 12.100 až 20.000,- Kč.
Své životopisy zasílejte POUZE mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2016