Volné pracovní místo administrátor - grafik

16.11.2016
NOVÁK - papír, s.r.o.
Místo pracoviště
139, Stradonice, 440 01, Peruc
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Stradonice 139
Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v grafickém oboru, IT oboru
  • znalost práce na PC a grafických programů
  • energického a kreativního člověka
  • praxe v oblasti grafiky nutná
  • loajalitu a schopnost plnit svěřené úkoly včas

výpis z trestního rejstříku, pečlivost, samostatnost a flexibilitu

  • znalost AJ nebo NJ výhodou

Náplň práce:

  • návrh a kompletace etiket k tisku
  • aktualizace a úprava webových stránek
  • úprava tiskových návrhů
  • tvorba propagačních materiálů

Nabízíme:

  • perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti
  • mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup ihned

Pozn. Možnost i pro absolventy škol
kontakt:tel.: poslat email , e-mail: poslat email osobně na adrese: Kystra u Slavětína 43 od 9,00 do 15,00 hod