Volné pracovní místo  ADMINISTRÁTOR/-KA E-SHOPU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–19 000 Kč / měsíc

SŠ nebo VŠ vzdělání, nástup možný IHNED, plat 16 000 - 19 000 Kč.
Náplň práce: popisování fitness, sport a moto produktů,
doplňování a úprava existujících textů, tvorba rádců,
optimalizace textu pro SEO, komplexní práce v administrátorském rozhraní, emailová a telefonická komunikace se zákazníky, spolupráce s grafikem,
analýza vlastností produktového portfolia, průzkum a analýza nových trendů a konkurence, vyhledávání nových příležitostí.
Požadujeme: kvalitní ústní a písemný projev, výborná znalost českého jazyka, praxe v oblasti žurnalistiky výhodou, kreativita, tvůrčí a analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, schopnost rychlé orientace ve webovém prostředí, znalost anglického jazyka výhodou, základní znalost grafických programů (Adobe Photoshop), základní znalost HTML/CSS, ochota a snaha neustále se učit novým věcem,
schopnost práce pod tlakem, odolnost vůči stresu,
Nabízíme: zajímavou a různorodou práci v mladém perspektivním kolektivu, zázemí úspěšné společnosti,
příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity,
možnost vzdělávání.
Pokud máte zájem pracovat a rozvíjet se v naší společnosti, zašlete nám svůj životopis společně s průvodním dopisem na emailovou adresu personálního oddělení použijte odpovědní formulář
Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky na předmětné pracovní místo.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti SEVEN SPORT s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016