Volné pracovní místo  Administrátor veřejných zakázek

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce : hl. m. Praha
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba : paní - Andrea Jandová
Upřesňující informace :
Jsme Fond dalšího vzdělávání, fond, který sdružuje informace, znalosti a odborníky. Pomáháme lidem růst, uplatnit se na trhu práce i ve společnosti. Právě hledáme nové kolegy nebo kolegyně na pozici:

Administrátor veřejných zakázek

Oddělení veřejných zakázek a právní vykonává komplexní právní a administrativní zabezpečení procesu zadávání veřejných zakázek. Oddělení dále zajišťuje archivaci dokumentace související s veřejným investováním, tvorbu a správu databáze veřejného investování a plnění úkolů v souvislosti s resortním systémem centralizovaného zadávání veřejných zakázek.

Požadujeme

o SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou;
o praxi na obdobné pozici, tj. zkušenost v oblasti veřejných zakázek na pozici zadavatele
o znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek;
o uživatelskou znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook);
o dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, příjemné vystupování;
o smysl pro detail, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, kritické a logické myšlení; aktivní přístup
k řešení problémů;
o občanskou bezúhonnost;

Náplň práce
o realizace zadávacích řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávaní veřejných zakázek a projektových pravidel EU;
o realizace veřejných zakázek malého rozsahu;
o příprava a uzavírání smluv v rámci veřejných zakázek;
o vedení komisí;
o administrace v rámci procesu realizace veřejné zakázky (vedení spisů, zápisy z komisí);
o poskytování podpory projektovým týmům;
o práce s interními informačními a evidenčními systémy.
Nabízíme:
o práci v mladém, přátelském a vzdělaném kolektivu;
o hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou;
o pružnou pracovní dobu;
o motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády
č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách
a správě);
o 5 týdnů dovolené;
o indispoziční volno;
o stravovací poukázky;
o pracoviště v Praze 7 - Holešovicích

Předpokládaný termín nástupu: únor 2017 (případně dle dohody).
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis zasílejte v elektronické podobě na adresu použijte odpovědní formulář nejpozději do 30. 1. 2017, (do předmětu uveďte "Administrátor VZ"), nebo poštou na adresu: FDV, Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2017