Volné pracovní místo  Administrátor zákaznického servisu s polštinou

Lokalita 288 02, Nymburk
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Do svého týmu hledáme kolegu na pozici Administrátor zákaznického centra do našeho servisního oddělení v Poděbradech, které zajišťuje servis pro naše produkty. Pracovní poměr je na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Náplň práce:
  • zpracování telefonických, písemných a elektronických dotazů zákazníků
  • kompletní správa agendy reklamací, jejich registrace
  • aktivní vedení komunikace se zákazníkem
  • zajišťování administrativní podpory servisnímu oddělení
  • práce s interním ERP systémem, MS Office
Nejedná se o telemarketing!
Požadujeme:
  • aktivní znalost polského jazyka pokročilé úrovni
  • angličtina, němčina nebo francouzština VÝHODOU
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • zkušenost s ERP systémem – SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk.B
  • odolnost vůči stresu
  • samostatnost
  • komunikativnost
  • zodpovědnost
  • flexibilita
  • týmovost
Nabízíme:
  • práci v jednosměnném provozu
  • dotovaná podniková jídelna- výběr z pěti jídel denně za zvýhodněnou cenu
  • možnost využívání zvýhodněných firemních mobilních tarifů pro soukromé účely
Pro zařazení do výběrového řízení zašlete svůj životopis ve strukturované formě na email použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017