Zařazeno v oborech:
Ekonomika a podnikové finance
Pozice:
Konzultant v ekonomii
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Konzultant v ekonomii Vsetín

Volné pracovní místo Administrátoři projektů

23.8.2016
Charita Valašské Meziříčí
Kpt. Zavadila 1345, Valašské Meziříčí, 757 01, Valašské Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

ADMINISTRÁTOŘI PROJEKTŮ
Požadujeme: SŠ nejlépe v oboru ekonomika a účetnictví, praxe v administrativě, orientace v účetnictví, respekt ke křesťanským hodnotám a principům, úcta k životu v jakékoliv podobě, řídící, organizační a koncepční schopnosti, sociální cítění, zodpovědnost, otevřenost, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, trestní bezúhonnost a dobrá znalost práce na PC (Word, Excel,..). Řidičský průkaz sk.B, aktívní řidič. Výhodou: zkušenosti s řízením a administrací projektů z fondů EU
Náplň práce: koordinuje po administrativní stránce realizované projekty, podílí se na zpracování metodik a pokynů, odpovídá za finanční čerpání projektů a zajišťuje publicitu projektů apod. Kontroluje dodržování metodik a pokynů a výstupy z účetnictví, připravuje potřebné podklady. Zodpovídá za sběr a kontrolu potřebných výstupů dle stanovených termínů. Spolupracuje s ostatními pracovníky podílejících se na správě a realizací projektů. Eviduje veškeré podklady pro zpracování potřebných statistických údajů, zpracovává etapové, průběžné a závěrečné zprávy projektů. Provádí archivaci dokumentů související s projekty. Provádí případné další práce dle pokynů nadřízeného pracovníka
Nabízíme: možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání, možnost navázání profesních kontaktů.
Mzdové zařazení – nástupní základní mzda v rozpětí od 16990 Kč do 19080 Kč, konkrétní výše je pak stanovena dle uznatelné praxe a vzdělání. Po zapracování možnost přiznání osobního příplatku.
Pracovní smlouva na dobu určitou – po dobu trvání projektů.
První kontakt: bližší informace osobně nebo telefonicky od 8:00–14:30 hod. na čísle poslat email . Písemné nabídky zasílejte do 11. září 2016 na email: poslat email , případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí.
Obsah přihlášky: strukturovaný životopis, motivační dopis k pracovnímu místu, souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby VŘ.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)