Volné pracovní místo ADMINISTRÁTOR/KA POBOČKY

29.6.2016
EWALS CARGO CARE spol. s r.o.
České mládeže 713/122, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Vybraný kandidát bude po důkladném zaškolení zodpovědný za zpracování objednávek
a za administrativní činnosti spojené s vnitřní organizací pobočky dopravy.
Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou – optimálně dopravní či ekonomické zaměření
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost jako důležité aspekty nabízené pozice
  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost angličtiny na úrovni B1 (ústní i písemná komunikace)

Nabízíme:

  • možnost profesionálního uplatnění v mezinárodní rodinné firmě s více než 100letou tradicí a otevřenou firemní kulturou
  • zajímavou práci s vlastní odpovědností
  • v případě kvalitních pracovních výsledků možnost převzetí vyšších kompetencí
  • motivační individuální i týmové mzdové hodnocení
  • zaměstnanecké benefity (výběr benefitů formou Cafeterie, životní pojištění nebo penzijní připojištění dle osobní preference, stravenky, týden dovolené navíc, atd.)
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • místo výkonu práce na pobočce v Liberci, České mládeže 713/122
  • nástup co nejdříve, respektive dle dohody

Doplňující a upřesňující informace k nabízenému místu:

  1. Pracovní doba – od 08:00 do 16:30 hodin (z toho 30 minutová neplacená přestávka na oběd)
  2. Pracovní úvazek činí 40 hodin týdně
  3. Pracovní smlouvu uzavíráme na dobu určitou šesti měsíců s tříměsíční zkušební lhůtou. Po uplynutí sjednané doby prodlužujeme pracovní poměr až na dobu neurčitou.
  4. Nástupní mzda je od 16.000,– Kč. Po uplynutí zkušební doby ke mzdě náleží měsíční výkonnostní bonus ve výši až 10% ze základní hrubé mzdy, a dále roční bonus v případě splnění daných ukazatelů. V případě úspěšných měsíčních výsledků pobočky slouží jako další finanční motivace tzv. „progresivní bonus“. Konkrétní informace se uchazeč dozví v rámci přijímacího řízení.

Kontakt:
EWALS CARGO CARE spol. s r.o.
Oddělení lidských zdrojů
Paní Jana Materna
Děčínská 1762, 470 01 Česká Lípa
e-mail: poslat email
tel.: poslat email , fax:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek
dnes
Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Vedlejší činnost vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Administrativa: Řiďte si svůj čas - brigáda i hlavní činnost
komunikace se zákazníky, klientský servis v oblasti wellness rozvoj firmy a s tím související organizační činnost. preferujeme dlouhodobou spolupráci
Klára Steklá ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády