Volné pracovní místo  Administrátor/ka.

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–26 250 Kč / měsíc

Náplň práce: spolupr. na mapování region. trhu práce, na sběru a zprac. dat z oblasti TP, org. zajištění a koord. aktivit v rámci projektu, admin. projektu, komun. s region. zaměstn. a instit., přípr. reportů o realizaci projektu pro proj. tým a zadavatele proj.
Požadavky: SŠ/VŠ techn., ekon., analyt. myšlení, vztah k číslům a analýzám, zkuš. s řízením a admin. projektů ESF, pokr. znal. MS Office, výb. znal. Excel, org. a komun. dovednosti na vys.úrovni, odpovědnost, důslednost, samostatnost, čas. flexibilita, ochota cestovat (ŘP sk. B - akt. řidič).
Benefity: odborné zaškolení, zajímavé fin. ohodnocení.
Zašlete životopis + stručný motiv. dopis na mail do 24. 1. 2017.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Administrativa
  • Veřejnosprávní činnost

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2017 do 28.2.2021