Volné pracovní místo Ambulantní prodejce kvalitních mražených potravin - Family Market

27.6.2016
Family Market s r. o.
Místo pracoviště
Na zelené 2352, Kročehlavy, 272 01, Kladno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

pracovitost, zodpovědnost, organizovanost, komunikační dovednosti, trestní a finanční bezúhonnost, zkušenosti v oblasti prodeje výhodou, řidičský průkaz skupiny B, časovou flexibilitu.
Náplň práce:
odpovědnost za plnění prodeje ve svěřeném regionu, péče o stávající přidělené zákazníky,
budování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky získávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
Nabízíme:
kapitálově silnou a stabilní společnost, nulové investice potřebné pro zahájení spolupráce,
vysokou samostatnost v rámci partnerského vztahu, intenzivní zaškolení a trvalá podpora při budování oblasti, přímý kontakt se zákazníky, vysoký výdělek
možnost osobního růstu a budování kariéry v rámci managementu společnosti