Volné pracovní místo  ANALYTIK IS

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dráby č.p. 849, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
Tvorba analýz požadavků procesů a potřeb, návrh schematických diagramů částí informačních systémů a jejich celků. Zabývání se nejen technickým provedením, ale také funkčními požadavky a legislativními podmínkami. Ke každému projektu vzniká i podrobná technická dokumentace včetně datových struktur, nadefinovaných rozhraní a důležitých výkonnostních testů.
POŽADUJEME:
  • VŠ vzdělání
  • Výborná znalost a nejméně 3 roky praxe s objektově orientovanou analýzou a designem (OOAD)
  • Znalost OOP výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
VÝHODOU:
  • Práce s Enterprise Architect
NABÍZÍME:
  • Práce na HPP nebo ŽL, po zapracování možnost práce z pardubické kanceláře
  • Práci na zajímavých projektech
  • Práce v mladém a perspektivním kolektivu
  • Zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti
  • Výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice)
  • Možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy)
  • Bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny
PRVNÍ KONTAKT PROSÍME E-MAILEM NA ADRESU: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.1.2017