Volné pracovní místo  Asistent/ Asistentka Process Engineering (Asistent/ka preventivní údržby)

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 16 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
Řízení a sledování výsledků preventivních kontrol na výrobních zařízeních (robotické manipulátory, svařovací přípravky)
Zpracováním měsíčních tabulkových analýz a grafů vyhodnocovat priority pro následné kontroly
Každodenní spolupráce s odděleními Kvality a Produkce
Zlepšování pracovních postupů a výrobních procesů (tvorba, návrhy, řízení návrhů)
Psaní denních hlášení

Pracovní předpoklady:
SŠ/VŠ – strojního zaměření (zkušenost a praxe na obdobné pozici výhodou)
Pokročilá znalost MS Office
Znalost CAD systémů (není podmínkou)
Řidičský průkaz sk. B
Komunikativní znalost AJ
Manuální zručnost, technické myšlení
Samostatnost
Týmový duch
Ochota práce přesčas

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - 13. mzda (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus)
  • Naturální výhody - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Podnikové stravování - Firemní stravování, stravenky v hodnotě 90,- Kč
  • Dovolená navíc - Dovolená navíc dle odpracovaných let
  • Zvláštní prémie - Měsíční bonus do výše 5.000,- Kč dle individuálních, popř. týmových kritérií

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.12.2017 do 30.11.2018