Volné pracovní místo  Asistent / asistentka e-shopu a marketingu

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–28 000 Kč / měsíc

Kontakt zasláním životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář

POŽADUJEME:
  • min. SŠ vzdělání
  • základní znalost marketingových procesů, kanálů a vazeb mezi nimi
  • výbornou znalost práce na PC (MS Office)
  • základní znalost grafických programů (Adobe Photoshop, Illustrator)
  • kreativní myšlení
  • dobré komunikativní dovednosti a týmovou spolupráci.
  • ŘP skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • administrace e-shopu, PR a marketing
  • administrace a aktualizace web + FB + IG
  • aktualizace Google a Seznam firmy
  • copywriting newsletter + FB + IG
  • E-mailing
  • ostatní administrativa
  • natáčení a stříhání videa pro FB výhodou.
NABÍZÍME:
  • zázemí rostoucí, ryze české společnosti
  • flexibilní pracovní dobu, možnost zkráceného úvazku
  • notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - grafické programy
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Asistent / asistentka e-shopu a marketingu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Eliška Krejčí z Dřevocentrum CZ, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent / asistentka e-shopu a marketingu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.