Volné pracovní místo  Asistent / Asistentka obchodního oddělení - (30 hodin týdně) - OZZ, OZP

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

VYHRAZENO pro OZZ, OZP. První kontakt telefonicky v pracovní dny 9:00 - 15:00 hodin nebo e-mailem. Tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • příjemnou, milou a pozitivní osobnost
  • zdravý selský rozum a schopnost samostatného rozhodování
  • systematičnost a důslednost
  • schopnost zvládat stres
  • hledání způsobu, jak dotáhnout věci do konce, ne důvody, proč to nejde
  • umění komunikovat s lidmi, vnímat je, poradit si a vyřešit situaci třeba i problematickou
  • viditelný zájem o práci a schopnost držet krok
  • praxe je výhodou, ne podmínkou. Počítáme s kompletním zaučením.

Náplň práce:
  • komunikace s obchodníky
  • práce s interním systémem
  • příprava a odesílání balíků a palet v různých aplikacích přepravních společností
  • péče o příchozí klienty
  • starost o chod kanceláře obchodního oddělení
  • po zaučení samostatné řešení jednoduchých obchodních případů
  • občasné cesty za účelem nákupu nebo vyřízení zakázek

Nabízíme:
  • práci od pondělí do pátku, nejpozději do 15.30, o víkendech odpočíváme, možnost práce na zkrácený pracovní úvazek
  • příjemné a přátelské prostředí v týmu, který si pomáhá
  • sick days
  • firemní notebook a telefon

NÁSTUP IHNED

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Asistent / Asistentka obchodního oddělení - (30 hodin týdně) - OZZ, OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Kotásková z PAPÍRTISK s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent / Asistentka obchodního oddělení - (30 hodin týdně) - OZZ, OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.