Volné pracovní místo  Asistent/asistentka u pojišťovacího makléře

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na použijte odpovědní formulář , zašlete strukturovaný životopis.

Požadavky:
  • nutná dobrá znalost práce s IT, zejména MS Office
  • absolutní pečlivost a spolehlivost
  • schopnost samostatné práce a kreativního řešení problémů
  • zkušenosti z pojistného trhu výhodou, zejména u makléře výhodou
  • kultivovaný projev včetně výborné znalosti ČJ.
  • ŘP skupiny "B" výhodou (pošta atd.)

Náplň práce:
  • běžná administrativa, pravá ruka jednatele
  • zpracování nabídek, příprava podkladů pro tendry
Práce v moderních, nových a čistých kancelářích

Zaměstnanecké výhody:
  • příspěvky na obědy
  • roční bonusy
  • zvýšení mzdy po prvních 6 měsících
  • mobilní telefon s neomezeným voláním i pro soukromé účely

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.1.2024