Volné pracovní místo  Asistent/Asistentka

Lokalita 421, Mošnov
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:12.4.2024

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Asistenta/Asistentky. Jsme firma s 20 letou tradicí, která se specializuje na inovativní energetická řešení, jako jsou fotovoltaické elektrárny, pískové úložiště, tepelně izolační nátěry a tepelná čerpadla.

Náplň práce:
administrativní podpora týmu
archivace dokumentů
zápisy z porad
evidence a zpracování pošty
řešení samostatných úkolů
drobný nákup kancelářských potřeb
vyřizování na úřadech
zajišťování BOZP a PO ve spolupráci s externí firmou
zajišťování revizí
vypracování předávacích protokolů ve spolupráci s technikem

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání
znalost práce na PC MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
samostatnost, spolehlivost, pečlivost
zkušenosti v administrativní činnosti výhodou
řidičský průkaz sk. B podmínkou (aktivní řidič)

Nabízíme:
přátelské pracovní prostředí
služební notebook
5 týdnů dovolené

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Asistent/Asistentka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Lucie Reicherová z Watt plus s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/Asistentka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.