Volné pracovní místo  ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S AKTIVNÍ ZNALOSTÍ NJ/AJ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

ASISTENT/-KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ VE STROJÍRENSKÉ ZAKÁZKOVÉ VÝROBĚ s aktivní znalostí NJ nebo AJ slovem i písmem.
  • PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, pracoviště Divec u Hradce Králové, pružná pracovní doba.
  • Náplň práce: aktivní vyhledávání nových zákazníků pro dlouhodobou spolupráci, vedení obchodních jednání u přidělených zákazníků, denní komunikace v cizím jazyce zajišťující 100% servis u stávajících zákazníků
  • Požadujeme: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, ŘP sk. B, aktivní znalost NJ nebo AJ slovem i písmem podmínkou, ochota cestovat a učit se novým věcem.
Nabízíme: práci v hospodářsky stabilizované a rozvíjející se české firmě, prátelský kolektiv, slušné jednání.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016