Volné pracovní místo  Asistent/ka prodeje

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 24 500–25 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem: použijte odpovědní formulář
McPen je prostě SUPER PARTA, která potřebuje NOVOU POSILU!
Společnost VersaCo s. r. o. provozovatel sítě maloobchodních prodejen papírnictví McPen přijme do svého týmu zkušenou posilu na pozici asistent/ka prodeje.
Jsme špičkové papírnictví opřené o dlouhodobou důvěru zákazníků i dodavatelů, které stále rozšiřuje své prodejny do celé České republiky.

Pracovní náplň:
  • obsluha zákazníků
  • odborné poradenství a prodej
  • doplňování zboží
  • práce s pokladnou
  • starost o chod prodejny

Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání
  • komunikativnost
  • schopnost navázat kontakt se zákazníkem
  • prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • základní znalost práce na pc
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
  • zaměstnanecké slevy na nákup
  • stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
  • příjemný kolektiv

NÁSTUP IHNED!
Práce na dlouhý/krátký týden

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 4.4.2024

Máte zájem o nabídku Asistent/ka prodeje?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Kroupová z VersaCo s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/ka prodeje

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.