Volné pracovní místo  ASISTENT/-KA ŘEDITELE

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ASISTENT/-KA ŘEDITELE
  • PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup únor 2016, hrubá měsíční mzda 18 000 Kč (nástupní mzda), 20 000 Kč (po zkušební době)
  • Na pozici asistenta/asistentky ředitele v naší organizaci hledáme velmi schopného pracovníka/-ici s vysokým pracovním nasazením
  • Náplň práce: emailová a telefonická komunikace (i v angličtině), písemná korespondence, koordinace schůzek a kompletní vedení diáře, zajišťování zahraničních cest, komunikace se zahraničními partnery, podílení se na organizaci a přípravě společenských a kulturních akcí, vytváření zázemí a příjemného prostředí společnosti, reprezentativní činnost, administrativa, práce na PC aj.
  • Požadujeme: vysokoškolské vzdělání (min. Bc., vyšší vzdělání výhodou), znalost angličtiny na úrovni minimálně B2 slovem i písmem, lepší úroveň výhodou (je téměř dennodenně využívána), znalost německého jazyka výhodou, perfektní znalost češtiny (gramatika, stylistika, úprava formálních dopisů) - na pohovoru bude prozkoušena, zkušenosti s prací na PC (MS Word, Excel, e-mail, internet), psaní všemi deseti, hromadná korespondence výhodou, kultivovaný vzhled, milý a vstřícný projev, organizační schopnosti, časovou flexibilitu
  • Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, půlroční odměny
  • Kontakt: Dohnalová Veronika Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář (volat v pracovní dny 8:00 - 16:30 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2016 do 31.1.2017