Volné pracovní místo  Asistent/-ka ředitele

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava
Kontakt: použijte odpovědní formulář - zaslat CV.

Pro společnost působící v oblasti hutního průmyslu hledáme kandidáty na pozici Asistenta/-ky personálního ředitele.
Pozice je velmi náročná – je zde nutná zkušenost na obdobné pozici, dosažené vysokoškolské studium, jazyková vybavenost a časová flexibilita.

POPIS POZICE
vedení komplexní agendy sekretariátu ředitele
zodpovědnost za kalendář ředitele, organizování schůzek a služebních cest
tlumočení interních jednání v rámci společnosti, překlady dokumentů
vyřizování korespondence
práce s interními programy společnosti (SAP, řízení nákupní činnosti apod.)
komunikace a koordinace aktivit s jinými odděleními
komunikace s externími zákazníky
vedení samostatných projektů

PROFIL KANDIDÁTA
VŠ vzdělání
výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem – úroveň C1 PODMÍNKOU
praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou
uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet, SAP výhodou)
pečlivost, samostatnost, spolehlivost
časová flexibilita podmínkou
výborné komunikační a organizační schopnosti
reprezentativní a diplomatické vystupování

NABÍZÍME
silné zázemí nadnárodní společnosti
samostatnou a zodpovědnou práci
nadstandardní možnosti v oblasti profesního vzdělávání a rozvoje
motivující platové oho

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016