Volné pracovní místo  Asistent/ka - telefonista/ka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: navolávání schůzek pro obchodní manažery v oblasti BOZP a PO, práce s PC, práce s mapou, vyhledávání nových kontaktů, administrativní činnost (např. příprava a třídění dokumentace, jejich kompletace). Pracovní doba 8 - 16:30 hod.
POŽADUJEME: středoškolské vzdělání, znalost 1 světového jazyka, perfektní znalost práce na PC, Excel, komunikativnost, pečlivost, chuť pracovat v týmu, pozitivní přístup, aktivní řešení požadavků klientů, ovládání multitaskingu, spolehlivost, zaměření na výsledek, výhodou: praxe v callcentru, aktivní kontakt s klientem.
NABÍZÍME: zajímavé bonusy, přátelské pracovní prostředí a neustálou podporu kolegů, firemní teambuildingy.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář mezi 8-16 hod, své nabídky zašlete včetně strukturovaného životopisu s fotografií emailem na adresu použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.3.2024