Volné pracovní místo  asistent,- ka zahraničního prodeje

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: písemná a telefonická komunikace se zákazníky, příjem objednávek od zahraničních zákazníků, zadávání do PC a finalizace zakázek, příprava podkladů pro celnici, fakturace, zasílání cenových nabídek, řešení reklamací, zajišťování profesionálního servisu.
Požadujeme: SŠ příp. VŠ vzdělání, velmi dobrá znalost AJ, min. zákl. znalost RJ, dobrá práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti, příjemné a vstřícné jednání, znalost dalšího světového jazyka výhodou.

Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení, po kompletním zapracování čtvrtletní prémie a příspěvek na penzijní připojištění, zázemí stabilní společnosti, moderní pracovní prostředí, možnost profesního růstu.

Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Tel. kontakt: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář , Ing. Koláriková Ilona

Místo výkonu práce:
HRANIPEX a.s.
Jaroslavy Rýznerové č.p. 97
Komorovice
396 01 Humpolec

Benefity

  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016