Volné pracovní místo  asistent obchodního týmu

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 10 000–15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Urbánkova 3351/10, Modřany
kontakt: Poková Daniela, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Máš praxi z call centra nebo jinou zkušenost jako telefonista/ka a chceš se stát součástí úspěšného obchodního týmu? Přidej se k nám a využij své komunikační a organizační schopnosti v rámci podpory našich obchodníků. Hledáme aktivní, samostatnou, příjemnou osobu, která se nebojí komunikovat.
Co bude Vaším úkolem:
o Aktivní navolávání schůzek obchodním zástupcům u firemních zákazníků
o Práce s databází stávajících i nových zákazníků v rámci daného regionu
o Plánování a koordinace pracovních kalendářů
Požadovaný profil:
" Výborné komunikační schopnosti
" Spolehlivost, zodpovědnost
" Reprezentativní vystupování
" Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
" Uživatelská znalost MS Office
Nabízíme:
" Flexibilní pracovní doba
" Spolupráce v mladém a příjemném kolektivu
" Zázemí silné společnosti
" Možnost práce z domova
" Počítač, mobilní telefon
" Motivační forma odměňování
" Možnost pracovního postupu
" DPP, později možnost HPP
" Zaškolení
" Vhodné pro maminky na mateřské dovolené, studenty, zdravotně postižené

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016