Volné pracovní místo  ASISTENT ŘEDITELE FARMACEUTICKÉ VÝROBY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Náplň práce: spolupráce na zadaných projektech, kontrola a řízení plnění úkolů, spolupráce na tvorbě interních dokumentů, příprava podkladů pro audity, podpora nadřízeného po organizační a administrativní stránce, pomocná administrativa v oblasti PO, BOZP, práce s interními informačními systémy, kontakt se zákazníky a dodavateli, řešení jejich požadavků.
Požadujeme: dobré komunikační a organizační schopnosti, vzdělání VŠ - chemického, farmaceutického nebo potravinářského směru výhodou, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, dobrá uživatelská znalost programů MS Office (především Word, Excel, Outlook),
Aj - středně pokročilou slovem i písmem.
Zkušenosti v oblasti farmacie, výroba kosmetických prostředků, výroba doplňků stravy výhodou.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou na 12 měsíců a poté možnost prodloužení, nekuřácké pracoviště, stravenky, 5 týdnů dovolené.
Kontaktovat: 7.00 - 16.00 hod.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016