Volné pracovní místo Asistent/ka auditora

27.5.2016
VALENTA - NOCAR, s.r.o.
Místo pracoviště
U Radbuzy 429/4, Jižní Předměstí, 301 00, Plzeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce asistenta auditora:

  • Zpracování analýz a prověřování dokumentace klienta
  • Kontrola účetních dokladů
  • Provádění testů položek rozvahy a výsledovky
  • Mapování funkčnosti procesů u klienta
  • Pořizování zápisů a vedení auditorského spisu

Požadavky na kandidáty:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru (vhodné pro absolventy nebo studenty posledního ročníku)
  • Analytické a logické myšlení, komunikační schopnosti
  • Dobrou znalost AJ nebo NJ
  • Znalost produktů MS Office
  • Ochota cestovat
  • Zájem dále se vzdělávat
  • Zodpovědnost, důslednost, pečlivost, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci v prestižním oboru
  • Příjemné prostředí v zavedené a stabilní auditorské a daňové kanceláři
  • Odborné vzdělávání, stravenky
  • Práci na plný úvazek s pracovní smlouvou na dobu určitou
  • Nástup v září 2016

Motivační dopisy a životopisy zasílejte na emailovou adresu poslat email
Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci!