Volné pracovní místo Asistent/ka do kanceláře

27.9.2016
Hana Drdlíčková
Místo pracoviště
Jaselská 197/14, Veveří, 602 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
Komunikativnost, reprezentativní a asertivní vystupování
Samostatnost, důslednost, aktivita a spolehlivost
Ochotu učit se novým věcem a odolnost vůči stresu
Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
Předchozí praxe vítána, ale není podmínkou
ŘP sk. B
Znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce:
Příprava podkladů ke smluvní dokumentaci
Komunikace s klienty kanceláře, domlouvání a obvolávání schůzek
Poskytování veškerého administrativního zázemí (korespondence, vyřizování e-mailů, tisk dokumentů, příprava podkladů aj.)
Spravování webových stránek a inzerce (kontrola a zadávání inzerátů aj.)
Zodpovědnost za chod kanceláře a administrativní pochůzky

Nabízíme:
Časovou flexibilitu
Finanční bonusy nad rámec fixní mzdy
Práci v příjemném kolektivu
Zázemí stabilní společnosti
Možnost profesního růstu po zaučení

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: poslat email
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)