Volné pracovní místo  Asistent(ka) / Koordinátor(ka) rezervací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Lazecká č.p. 297/51, Olomouc. Nástup možný ihned.
Společnost Solen, s. r. o. hledá do svého týmu novou posilu na pozici asistenta(ky) / koordinátora(ky) rezervací. Místo je vhodné i pro čerstvé absolventy - praxe je vítána, ale nejdůležitější je komunikativnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem a pozitivní přístup k práci.

Náplň práce:
  • správa a evidence přihlášek na vzdělávací akce
  • komunikace s účastníky a partnery vzdělávacích akcí
  • fakturace kongresových poplatků a ubytování
  • osobní účast na vzdělávacích akcích po celé České republice
  • výpomoc s přípravou a ostatní práce všeho druhu

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání ekonomického charakteru
  • výbornou znalost MS Office (Word, Excel)
  • psaní všemi deseti a rychlost v práci s počítačem obecně
  • komunikativnost, pečlivost a pozitivní přístup k práci
  • časovou flexibilitu
  • zkušenosti s fakturací a účetními programy (Pohoda) výhodou

Nabízíme:
  • spoustu práce v přátelském prostředí rodinné firmy
  • smlouvu na dobu určitou s možností jejího prodloužení
  • odpovídající finanční ohodnocení s bonusovým systémem (nástupní plat 17.000 Kč hrubého)
  • příspěvek na stravování
  • firemní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • další firemní benefity

První kontakt je možný POUZE mailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016