Volné pracovní místo  Asistent/ka obchodního oddělení pro Polsko

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Pikartská 1337/7, Ostrava - Radvanice

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
Do předmětu e-mailu napište ,,Asistent obchodního úseku AJ,,.

Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání
-aktivní znalost polského jazyka (pokročilá)
-znalost anglického jazyka
-řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
-znalost práce na PC (MS Office)
-znalost obchodní korespondence
-dobré komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Náplň práce:
-organizační a administrativní podpora obchodního týmu
-evidence a správa dokumentů používaných při obchodní činnosti
-zajištění komunikace se zákazníkem po dobu nepřítomnosti obchodního zástupce
-zadávání dat do IS
-rezervace a objednávání ubytování, letenek
-vedení agendy o činnosti obchodních zástupců

Nabízíme:
-práci na tuzemských i zahraničních projektech
-práci v kolektivu
-možnost dalšího vzdělávání
-zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
-pracoviště v Ostravě

HPP na dobu určitou 1 rok, po té na neurčitou.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016