Volné pracovní místo  Asistent/ka obchodního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–18 000 Kč / měsíc

Vaše CV s motivačním dopisem a aktuální fotografií zasílejte na použijte odpovědní formulář
Asistent/ka obchodního oddělení
  • jste organizační typ?
  • máte profesionální, samostatné a zodpovědné vystupování?
  • jste komunikativní typ?
  • je pro vás loajalita a pracovitost na prvních místech?
  • jste týmový hráč?
  • máte smysl pro pořádek?
  • je pro Vás práce v MS Office rutinní záležitostí?

Co potřebujeme:
  • obchodní zkušenosti nutností
  • maximální samostatnost a pracovitost
  • zodpovědnost při komunikaci s obchodními partnery, prozákaznický přístup
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
Nabízíme:
  • spolupráci s renomovanými klienty
  • profesionální zapracování, možnost dalšího růstu
  • fixní plat plus další benefity
  • zázemí prosperující společnosti
Náplň práce:
  • administrativa a maximální podpora obchodního oddělení
  • komunikace se stávajícími obchodními partnery
  • vyhledávání a získávání nových zákazníků
  • příprava obchodních nabídek
  • správa databáze firem v podnikovém systému
  • zpracování smluv, objednávek, fakturací
  • spolupráce s ostatními odděleními (redakce,produkce) a na všech pořádaných akcích firmy

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.3.2017 do 14.3.2018