Volné pracovní místo ASISTENT/KA PODPORY PRODEJE A MARKETINGU PRO OBLAST JIHOVÝCHODNÍ ASIE SE ZAMĚŘENÍM NA JIŽNÍ KOREU

2.6.2015
SOMA spol. s r. o.
Místo pracoviště
B. Smetany 380, Žichlínské Předměstí, 563 01, Lanškroun
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Společnost SOMA, spol. s r.o. nabízí 1 volné pracovní místa na pozici ASISTENT/KA PODPORY PRODEJE A MARKETINGU PRO OBLAST JIHOVÝCHODNÍ ASIE SE ZAMĚŘENÍM NA JIŽNÍ KOREU
MÍSTO VÝKONU: B. Smetany č.p. 380, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun s možností cestování do zemí oblasti jihovýchodní Asie
PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • průzkum trhu v oblasti jihovýchodní Asie se zaměřením na Jižní Koreu
  • podpora obchodního oddělení při tvorbě prezentací, prezentačních materiálů
  • aktualizování interní databáze zákazníků z obasti jihovýchodní Asie
  • archivace komunikace se zákazníky
  • podpora na lokálních výstavách v Jižní Koreji
  • překlady prezentačních materiálů do Korejštiny
  • pomoc při zajišťovaní služebních cest v Koreji, rezervace hotelů, letenek
  • příprava odborných článků v Korejském jazyce

POŽADUJEME:

  • znalost Korejštiny – rodilý mluvčí
  • aktivní znalost angličtiny
  • znalost češtiny na komunikativní úrovni
  • znalost trhu a zvyklostí jihovýchodní Asie
  • znalost problematiky flexotisku
  • znalost Microsoft office, Libre office, Internet

NABÍZÍME:

  • stabilní spolupráci
  • příležitost pracovat pro perspektivní firmu
  • individuální přístup
  • možnost cestovat
  • zajímavá práce