Volné pracovní místo  Asistent/ka prodeje v chovatelských potřebách

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Jihlava, Hradební 1.
Jste zvířecí fandové se zájmem o chovatelství a nebojíte se prodávat? Rádi komunikujete s lidmi a radíte jim? Chcete pracovat v kolektivu stejně zapálených kolegů a mít jistotu práce? Právě hledáme nové kolegy, přidejte se k nám!
Jaká bude Vaše náplň práce?
  • aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
  • odborné poradenství zákazníkům
  • práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
  • péče o zvířata na prodejně
  • čištění zvířecích ubikací
Co nabízíme:
  • možnost kariérního rozvoje a mzdového růstu
  • balíček zaměstnaneckých výhod (sleva na produkty, stravenky, firemní akce)
  • zvyšování znalostí v oboru formou odborných interních školení
  • možnost získat osvědčení pro péči o zvířata v zooprodejnách a zájmových chovech prostřednictvím rekvalifikačního kurzu
Co od Vás očekáváme:
  • proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
  • dobré vystupování a spolehlivost
  • zájem o chovatelství
  • nasazení a chuť do práce
  • ochotu pracovat dle rozpisu směn, včetně víkendů
  • chuť prohlubovat své znalosti
Životopis zašlete na použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.8.2016