Volné pracovní místo  Asistentka ředitele

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 000–19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt pouze e-mailem!

Požadavky zaměstnavatele:
  • ekonomické nebo podobné vzdělání minimálně s maturitou a dvouletou praxí
  • zkušenosti z práce s lidmi a velmi dobré organizační schopnosti
  • velmi dobrá komplexní uživatelská znalost práce na PC
  • komunikativní schopnosti
  • pokročilá komunikace v AJ podmínkou, v RJ vítána
  • znalost zákona o archivnictví
  • aktivní řidič sk. "B"
  • ochota se neustále rozvíjet

Pracovní náplň:
  • spisová služba, datové schránky a web
  • stránky, evidence řídících aktů a obchodních smluv, evidence poptávek, vizualizace ve firmě, skartace, administrativa apod.

Zaměstnavatel nabízí:
  • dovolená, příspěvek na životní a důchodové pojištění, kafeterie

Místo výkonu práce:
  • Ondřejovická strojírna a.s. pracoviště Salisov 49, 793 76 Zlaté Hory

Zájemci se mohou hlásit:
Obsazování této pracovní pozice se uskuteční formou výběrového řízení.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016