Volné pracovní místo  Asistent/ka ředitele

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • plnění operativních úkolů od managementu společnosti, zajištění běžného chodu kanceláře,
  • administrace datové schránky, evidence pošty,vyřizování emailové korespondence a telefonátů, spolupráce s ekonomickým odd., práce s interním PC systémem, zodpovědnost za personální agendu, komunikace s externími dodavateli služeb, správa vozového parku.

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání, praxe na podobné pozici výhodou, znalost práce na PC (MS Office),
  • ŘP. sk. B, znalost AJ/NJ výhodou, rejstřík trestů bez záznamů, zodpovědnost, pečlivost.

Nabízíme:
  • zajímavou a zodpovědnou práci na plný úvazek, nástup dohodou, po zapracování možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, zaměstnanecké benefity, bonusový systém, stravenky, zdravotní volno

Zájemci se mohou hlásit:
. zasláním životopisu (CV) na e-mail: použijte odpovědní formulář

Místo výkonu práce: TOPSTONE s.r.o., Družstevní č.p. 442, 753 01 Hranice 1

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016 do 30.11.2017