Volné pracovní místo  Asistent/ka účetní

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 12 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo vyhrazeno pouze pro OZP!

Náplň práce :
" Zadávání a kontrola přijatých faktur do účetního systému
" Párování bankovních výpisů s fakturami
" Kontrola plateb za dodavatelské faktury
" Příprava účetních dokladů k zaúčtování
Požadujeme
" min. střední odborné vzdělání ekonomického směru s maturitou
" MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP
" čistý trestní rejstřík
" zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
" praxi na podobné pozici min. 3 roky
" znalost účetního programu Helios výhodou (popř. zaškolíme)
" dobrou uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word)
" Základní znalost alespoň pasivní Aj nebo NJ
Nabízíme
" zkrácenou 4 hodinovou pracovní dobu (popř. 5-6 hodin dle dohody)
" nástup ihned
" práci na hlavní pracovní poměr
" mzdu od 12 000,-
" V případě dojíždění příspěvek na dopravu

Své životopisy posílejte, prosím, na použijte odpovědní formulář nebo volejte na použijte odpovědní formulář p. Radek Říha.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017